Zaproszenie na szkolenie prowadzone przez firmę TME w dniu 16.04.2024 r.

Wizualizacja danych zgodnie z międzynarodowym standardem IBCS

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę TME, które skierowane jest do studentów studiujących na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją oraz Logistyka.
Szkolenie odbędzie się w dniu 16.04.2024 r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.15A.

Prowadzący szkolenie:
Katarzyna Telega – Kierownik Działu Analiz i Statystyk
Maciej Majchrzak – Starszy Analityk Danych
Antonina Szymczak – Analityk Danych

Tytuł szkolenia: Wizualizacja danych zgodnie z międzynarodowym standardem IBCS (International Business Communication Standards)

Standard IBCS (International Business Communication Standards) to kompleksowe wytyczne w przygotowaniu i przekazywaniu informacji biznesowych.
Ujednolicone zasady w projektowaniu raportów, prezentacji i dashboardów umożliwiają szybsze i skuteczniejsze podejmowanie kluczowych decyzji
w funkcjonowaniu firm.
Plan szkolenia:
1. Wprowadzenie do IBCS.
2. Formuła SUCESS jako profesjonalna komunikacja w biznesie.
3. Tworzenie czytelnych wykresów i tabel.
4. Ćwiczenie praktyczne w projektowaniu raportów zgodnych ze standardami IBCS z wykorzystaniem oprogramowania SAC (SAP Analytics Cloud).
5. Podsumowanie zdobytej wiedzy.

Link do zapisów: https://forms.office.com/e/FR4wDvyzav

kod qr

Liczba miejsc jest ograniczona, w szkoleniu może brać udział maksymalnie 16 osób. Koniec rejestracji nastąpi 15.04.2024 r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Po zamknięciu zapisów zostanie rozesłana do wszystkich zgłoszonych osób wiadomość z wynikami rejestracji.
Szkolenie odbędzie się po zarejestrowaniu min. 10 osób.